22:00 – 24:00 Silent disco

Ogródek przy Centrum św. Jana w Gdańsku, ul. Świętojańska 50

Dzikie pląsy na ulicy w środku lata? Proszę bardzo! W piątkową noc relaksujemy się w rytm trzech różnych kanałów muzycznych, które zaspokoją gusta każdego festiwalowicza: folk/etno, muzyka filmowa  disco.

Dj Lua – (Ula Nowak) – dziennikarka, kuratorka projektów muzycznych, DJ-ka. Odpowiada za międzynarodowy booking na OFF Festiwalu Katowice, a także program muzyczny Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Jest penalistką Transglobal World Music Chart oraz Balkan World Music Chart. Współpracuje z radiową „Dwójką” oraz krakowską Jazzkulturą. Publikowała dla „Dwutygodnika”, „Jazz Forum”, „Gazety Wyborczej” czy „Neue Zeitschrift für Musik”.

DJ CZARNA – od kilkunastu lat za dekami. Rezydentka sopockiego Klubu Atelier i 3 Siostry. Jej styl muzyczny to unikalna mieszkanka R’n’B, disco, nu-disco oraz hitów z lat 80-00, które tworzą niepowtarzalną imprezę. Serwuje przystępne utwory, które roztańczą każdego ponuraka. Dba o różnorodność repertuaru i wysoki poziom energetyczny.

DJ Michał – trójmiejski nurek, zdobywca siedmiu oceanów. Tak długo przebywał pod wodą, że zatracił umiejętność mowy ludzkiej. Wyraża się w języku humbaków albo puszczając smakowite funkowe nutki z winyla.

Bilety

Regulamin silent disco

Wzór oświadczenia