1. Karnety upoważniają do udziału w trzech wieczorach koncertowych w Centrum św. Jana (12-14 lipca). Udział w wybranych wydarzeniach wymaga zakupu dodatkowych biletów (warsztaty, silent disco, spotkania z Karawaną Opowieści). Istnieje możliwość zakupy osobnych biletów na wybrany wieczór/y.
 2. Bezpłatne zapisy obowiązują na Spacer Dźwiękowy.
 3. Wstęp wolny na pokaz filmu „Wilczyca” i debatę, oprowadzania kuratorskie po wystawie Kreatorzy: tkanina z Pomorza, set muzyki world – DJ Lua, potańcówkę z Biele i Orkiestrą Galicją, spotkanie z Agatą Lubowicką.
 4. Wydarzenia odbywają się w 4 przestrzeniach:
  a. NCK – Ratusz Staromiejski: warsztaty śpiewu, tańca i oprowadzania kuratorskie po wystawie Kreatorzy: tkanina z Pomorza;
  b. Namiot i teren przy Centrum sw. Jana: dwa spotkania z Karawaną Opowieści, silent disco, set dj-ski (DJ Lua), warsztat zielarstwo w pieśni i spotkanie z Agatą Lubowicką;
  c. NCK – Centrum św. Jana: pokaz filmu „Wilczyca” + debata, koncerty, potańcówka z muzyką na żywo;
  d. plener – spacer dźwiękowy;
 5. W Gdańsku obowiązuje strefa ograniczonego ruchu. Dojazd samochodem do Centrum św. Jana jest możliwy tylko, po okazaniu wjazdówki (ZDiZ). Do Centrum św. Jana od dworca PKP lub najbliższego przystanku autobusowego/ tramwajowego najłatwiej wybrać się spacerem, ew. hulajnogą, rowerem.
 6. W strefie relaksu będą foodtracki i kawiarnia — nie powinniście być głodni i spragnieni.
 7. Do Centrum św. Jana nie wchodźcie z jedzeniem i napojami — wspólnie dbajmy o zabytkową przestrzeń.
 8. Strefa relaksu ruszy 12 lipca o godz. 15.00.